Zapraszamy Państwa do naszego nowo zrekonstruowanego budynku z roku 1918, położonego w centrum Szczawnicy w strefie ekologicznej klasy "0". Pierwotnie budynek wybudował w XIX wieku starosądecki restaurator niejaki Łukacz.  Czyste powietrze, pijalnie wód mineralnych, wspaniałe widoki, wypoczynek zimą i latem - to atuty Szczawnicy. Zapraszamy wczasowiczów indywidualnych oraz grupy zorganizowane. Przyjeżdżając do Szczawnicy sprawdź standard naszej Willi.
Willa może zakwaterować 62 osoby w komfortowych, nowych i eleganckich 2, 3 i 4 osobowych pokojach. Do dyspozycji Gości oddajemy: salę audio-video, bar z kominkiem, specjalne pomieszczenie do przechowywania sprzętu narciarskiego, komfortowy apartament. Posiadamy bezpłatny, monitorowany parking, miejsce na grillowanie. Wszystkie pokoje posiadają łazienki o wysokim standardzie. Na życzenie Gości organizujemy grilla, pieczenie barana z kapelą góralską, przejażdżki bryczką i spływ przełomem Dunajca oraz wycieczki na Słowację. Zapewniamy pełny komfort i udany wypoczynek.
DO DYSPOZYCJI GOŚCI ODDAJEMY TAKŻE "GÓRALSKI SZAŁAS" O POWIERZCHNI OK. 100 M, KTÓRY MOŻE POMIEŚCIĆ NAWET OK. 80 OSÓB. Wiata grillowa w naszym ogrodzie może być miejscem luźnych spotkań towarzyskich, gdzie przy akompaniamencie muzyki można upiec sobie kiełbaskę lub zorganizować biesiadę grillową z przyjaciółmi, współpracownikami lub partnerami biznesowymi. Z myślą o grupach zorganizowanych przygotowaliśmy specjalne menu, a w celu uatrakcyjnienia spotkania proponujemy m.in. występ kapeli góralskiej. Jeżeli planujecie Państwo imprezę integracyjną, spotkanie firmowe, zjazd rodzinny, jubileusz, zapewniamy, że jest to idealne miejsce na tak wyjątkową okazję.


Serdecznie zapraszamy przez cały rok.